JOBING.HU - JOBING.HU - Elektromos jármű összeszerelő

Elektromos jármű összeszerelő

Gárdony, Magyarország Teljes munkaidős

Megosztom

Érdekel a pozíció? Lépj be, vagy jelentkezz rá most regisztráció nélkül!

Nincs még fiókod? Regisztrálj!

Közel három évtizedes múlttal rendelkező, prémium terméket gyártó vállalkozás a Gárdony mellett található dinnyési üzemébe keresünk lelkes összeszerelő munkatársat 1 műszakos munkarendbe (hétfőtől péntekig, 7:00-15:30)!

FELADATOK:

  • Betanított összeszerelési munkálatok elvégzése
  • Alkatrészek beszerelése
  • Minőségi szabályok betartása
  • Munkaterület tisztán tartása
Munkavégzés
Jelleg
Teljes munkaidős

Helyszín
Gárdony, Magyarország Útvonaltervezés

Elvárások
B kategóriás jogosítvány
8 osztályos általános iskolai végzettség
Műszaki beállítottság
Önálló, precíz munkavégzés
Fizikai munkára való hajlandóság
Alapvető elektromos- és kéziszerszámok általános ismerete
Megbízhatóság és rugalmasság
Amit kínálunk, juttatások
Hosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnál
Innovatív környezet (csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel)
Változatos feladatok és szakmai fejlődési lehetőség
Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: korrekt bánásmód, átlátható elvárások
Fiatalos és dinamikus csapat
Előnyök
Műszaki végzettség
Szervízben, termelőüzemben szerzett tapasztalat
C vagy E kategóriás járművezetői engedély és vezetési tapasztalat
Targonca vezetői engedély vagy emelőgép kezelői jogosítvány
Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
Dohányzásmentes életmód

Érdekel az állás? Jelentkezhetsz regisztráció nélkül is. Kérlek add meg az alábbi információkat és felvesszük veled a kapcsolatot!
Regisztráció nélkül is tudsz jelentkezni egy pozícióra, viszont számos előnyt kínálunk, ha mégis úgy döntenél hogy regisztrálsz! (CV generátor, ingyenes kompetenciateszt, állásértesítők és még sok más ingyenes funkció)

JOBING

A jobing.hu olyan újgenerációs álláskereső portál, ami modern megoldásokat kínál a munkaerőtoborzás megkönnyítésére, az álláskeresőknek pedig lehetővé teszi, hogy minél gyorsabban bekerüljenek az igazán nekik való munkahelyre. Megkönnyíti és felgyorsítja az egymásra találást, energiát, időt és pénzt spórolva mindannyiunknak.

Elérhetőségek

Hasznos információk