JOBING.HU - JOBING.HU - Folyamatmenedzser

Folyamatmenedzser

Pécs, Magyarország Teljes munkaidős

Megosztom

Érdekel a pozíció? Lépj be, vagy jelentkezz rá most regisztráció nélkül!

Nincs még fiókod? Regisztrálj!

Pécsi könnyűipari partnerünk várja folyamatmenedzser kollégák jelentkezését!

A munka során a következők lesznek a feladataid:

  • Gyártási folyamatok menedzselése
  • Kiszállítások koordinálása
  • Gyártásközi minőségellenőrzés

Információ a pozícióról

info@jobing.hu
Munkavégzés
Jelleg
Teljes munkaidős

Szükséges tapasztalat
nincs

Helyszín
Pécs, Magyarország Útvonaltervezés

Elvárások
Jó problémamegoldó képesség
Precíz és felelősségteljes munkavégzés
Előnyök
Releváns munkahelyi tapasztalat
MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
Angol, vagy német nyelv ismerete
Logisztikai ismeretek

Érdekel az állás? Jelentkezhetsz regisztráció nélkül is. Kérlek add meg az alábbi információkat és felvesszük veled a kapcsolatot!
Regisztráció nélkül is tudsz jelentkezni egy pozícióra, viszont számos előnyt kínálunk, ha mégis úgy döntenél hogy regisztrálsz! (CV generátor, ingyenes kompetenciateszt, állásértesítők és még sok más ingyenes funkció)
Ha rendelkezel önéletrajzzal, akkor lehetőséged van csatolni. Ha nincs ilyened, akkor a legegyszerűbb, ha regisztrálsz nálunk és a profiloldaladon a megadott információkból generálsz egyet :)

JOBING

A jobing.hu olyan újgenerációs álláskereső portál, ami modern megoldásokat kínál a munkaerőtoborzás megkönnyítésére, az álláskeresőknek pedig lehetővé teszi, hogy minél gyorsabban bekerüljenek az igazán nekik való munkahelyre. Megkönnyíti és felgyorsítja az egymásra találást, energiát, időt és pénzt spórolva mindannyiunknak.

Magyarországi Coach-szervezetek Szövetsége "2021 Coach Eszköz Díj": első helyezés

Elérhetőségek

Hasznos információk