JOBING.HU - JOBING.HU - Minőségbiztosítási megbízott (QA/QS)

Minőségbiztosítási megbízott (QA/QS)

Hollandia Teljes munkaidős Online állásinterjú

Megosztom

Érdekel a pozíció? Lépj be, vagy jelentkezz rá most regisztráció nélkül!

Nincs még fiókod? Regisztrálj!

Hazai és nemzetközi nagyipari projektek kivitelezését, üzemek karbantartását és felújítását végző magyar tulajdonú cég.

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MEGBÍZOTT (QA/QS)

munkakörbe nyugat-európai munkavégzésre munkatársat keres.

FŐBB FELADATOK

  • együttműködik a megrendelő minőségirányítási vezetőjével, illetve az előírásokat betartja és betartatja a kivitelezői csapattal
  • a kivitelezési munkák esetén felelős a munka minőségirányítási koordinációjáért
  • minőségügyi célok meghatározása, dokumentációs rendszer kidolgozása összhangban a megrendelői igényekkel
  • reklamációs információk begyűjtése, dokumentálása és kezelése
  • a termék (előgyártott izometrikus csőszakaszok) minőségével kapcsolatos belső és külső jelentések elkészítése
  • minőségbiztosítási módszerek alkalmazása (csőgyártási szabványok ismerete)
  • hibaanalízissel kapcsolatos feladatok koordinálása (NCR-ek kezelése, dokumentálása, javító intézkedések)
  • minőségi problémák szakszerű kezelése, egyeztetése a vevővel
  • a gyártási és szerelési minőség folyamatos fenntartása és fejlesztése
  • előgyártási folyamat ellenőrzése (méretellenőrzés, hegesztések ellenőrzése, szabványok előírásainak ellenőrzése)
  • hatóságok, szerződéses partnerek által végzett ellenőrzéseken a társaság képviseletének ellátása
  • veszélyes anyag kezeléssel, hulladékszállítással kapcsolatos feladatok koordinálása
  • közreműködés a biztonságos és egészséges munkakörülmények megteremtésében
Munkavégzés
Jelleg
Teljes munkaidős

Szükséges végzettség
Főiskola/Egyetem

Szükséges tapasztalat
3-4 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás
Angol

Helyszín
Hollandia Útvonaltervezés

Elvárások
Jó problémamegoldó képesség
Precíz és felelősségteljes munkavégzés
szakirányú felsőfokú végzettség
minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
tárgyalóképes angol nyelvtudás
felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
mobilitás – nemzetközi kompetencia
önálló munkavégzés
jó kommunikációs képesség
Amit kínálunk, juttatások
stabil pénzügyi háttér
piacképes fizetés
megbízható és összetartó csapat
cégünk az egészséges és biztonságos munkavégzés feltételeit biztosítja
Előnyök
német nyelvtudás
vegyipari vagy egyéb nagyipari szektorban szerzett gyakorlat

Érdekel az állás? Jelentkezhetsz regisztráció nélkül is. Kérlek add meg az alábbi információkat és felvesszük veled a kapcsolatot!
Regisztráció nélkül is tudsz jelentkezni egy pozícióra, viszont számos előnyt kínálunk, ha mégis úgy döntenél hogy regisztrálsz! (CV generátor, ingyenes kompetenciateszt, állásértesítők és még sok más ingyenes funkció)

JOBING

A jobing.hu olyan újgenerációs álláskereső portál, ami modern megoldásokat kínál a munkaerőtoborzás megkönnyítésére, az álláskeresőknek pedig lehetővé teszi, hogy minél gyorsabban bekerüljenek az igazán nekik való munkahelyre. Megkönnyíti és felgyorsítja az egymásra találást, energiát, időt és pénzt spórolva mindannyiunknak.

Elérhetőségek

Hasznos információk